مشتریان مش سیتی

مش سیتی

بی شک یکی از بهترین تبلیفات برای فروش محصول و بهترین تلبیغ برای یک مجموعه که ممکن است فروش اینترنتی و سایت هم داشته باشد و حتی فروش اینترنتی اصلی ترین فعالیت یک مجموعه است ، ارائه بهترین خدمات از طرف مجموعه به مشتریان و مراجعه کنندگان خود است.

همچنین داشتن یک تیم مجرب ، تحصیل کرده و کاربلد و افرادی که پاسخو تلفن های دریافتی یک محموعه هستند ، بزرگترین سرمایه و دارایی آن مجموعه به حساب می آید.

مش سیتی یکی از مهمترین و بزرگترین فروشگاه های بزرگ در زمینه فروش انواع آهن آلات و خدمات ساختمانی میباشد که توانسته با تکیه به این تیم مجرب خود ، نتایج قابل مشاهده و فابل قبولی را در کارنامه کاری خود به ثبت برساند.

مش سیتی توانسته با مشتریان خود یک پل ارتباطی برقرار کند که مشتری با خیال راحت خرید خود را انجام دهد ، بعنوان مثال گاهی اوقات که بازار آهن و فروش قیمت ثابتی ندارد و طی آن روزها و هفته قیمت ها بصورت افزایشی و کاهشی میشود ، به مشتریان اعلام میدارند که در صورت نداشتن عجله در خرید خود ، اندکی صبر نمایند تا قیمتا پایین بیایند تا مشتیریان بتوانند هزینه کمتری برای خرید آهن آلات خود پرداخت نمایند.

به همین دلیل است که بیشتر مشتریان و تقریبا 90 درصد مشتریان به صورت مشتری ثابت و پایدار مش سیتی میباشند.

در واقع جلب توجه و اعتماد پاشنی کار این مجموعه میباشد و گاهی اوقات به قدری که مشتریان به گروه مش سیتی اعتماد دارند که هنگام خرید به هیچ عنوان نرخ روز و قیمت روز را از کارشناسان درخواست نمیکننئ که این امر بزرگترین و بهترین شادی برای این گروه میباشد.

مشتریان مش سیتی
مشتریان مش سیتی

مشتریان مش سیتی

تمامی مشتریان و خریداران مش سیتی از بهترین و بزرگترین خریداران این محموعه میباشد ، اما بدلیل کملود جا و مکان لار میدانیم برخی از این مشتریان را نام ببریم.

فولاد نوین آرکا :

یکی از بهترین و پایه ثابت ترین مشتریان گروه مش سیتی ، فولاد نوین آرکا میباشد که افتخار همکاری با ایشان را در کارنامه خود داریم.

فولاد توفیقی :

یکی دیگر از مشتریان که در وافع خود تولید کننده برخی از محصولات از جمله توری مش ، توری پرسی و فنس هستند از مشتریان این گروه میباشند.

کلینیک کاشت مو پیله :

کلینیک کاشت مو و زیبایی پیله از آن دسته از مشتریان مش سیتی است ، افتخار تامین تقریبا تمامی کالاهای مورد نیاز خود در ساخت پروژه کلینیک پیله را داشته ایم که از مهمترین محصولاتی که از مش سیتی خریداری نموده اند میتوان به میلگرد ، تیرچه بلوک ، یونولیت ، پروفیل و غیره میباشد.

از مهمترین خصوصیات کلینیک کاشت مو پیله ، کاشت مو قسطی بدون سود و بهره میباشد که توصیه میکنیم این امتیاز را از دست ندهید.

شهر توری :

از دیگر همکاران و مجموعه های که مش سیتی با این گروه تبادل کالا را دارد گروه بازرگانی شهر توری میباشد که پایه و اساس فروس این مجموعه فروش اینترنتی میباشد.